POWER230 power generator 2.1kWh
Specifications
Weight 20 kg
Dimensions 42 x 21 x 42 cm
Nominal power 3600 W (16A)
Power peak 18.000 W
Autonomy 2,1 kWh
Output voltage 230 V-50 HZ
Recharge time <3 hours
Output CA 1x CEE 7/3 (16A) socket
Operating temperature -20 C° / 45 C°
Richiedi informazioni o un preventivo:
* campo obbligatorio
Modular Stage Roadstage 2×1 m
generatore honda
Honda Hi-Tech EU70is generator
The HONDA EU70is is a single-phase, super-silenced 7 kW generator with inverter technology voltage regulator.
P3000 PowerSmart generatore
P3000 PowerSmart inverter generator
generatore a batteria PESS ENERGY BOBINE 5kWh
PESS ENERGY BOBINE 5kWh battery generator
Generatore di energia POWER230 2.1kWh
5500 W Mono Generator
Vocas Professional Kit suitable for medium-sized rooms with a 1/4 “threaded hole.
Video Production Cart Trolley
2800 W portable Generator
2800 W portable Generator for events
Cable Cross two raceways 1 m
Robust cable shelf with two lanes for crossing pipes up to 30mm in section.