Teleprompter TVPrompt INBOX22HB 22″ Stagepro Pair Presidential 1000nit
The Stagepro Pair Presidential teleprompters come with a reinforced travel case, designed to protect the equipment and facilitate transportation. With a total weight of approximately 27 kg and 12 V DC power supply with a 100-240 V AC adapter, it is an ideal choice for those who need a reliable, practical and highly professional solution for live events.
Specifications
Weight 27 kg
Polarized Mirror Dimensions 24,0 × 30,5 cm
Monitor Dimensions 22″
Monitor Brightness 1000 nits
Reading Range 2 m
Video Inputs 1 x HDMI
1 x HD/SDI
1 x VGA
1 x Composite
Richiedi informazioni o un preventivo:
* campo obbligatorio
Teleprompter TVPrompt Studio 22MHB1 1000nit auto-reverse 22"
Teleprompter TVPrompt LE19M-HB1 Light HB 1000nit auto-reverse 19"
Teleprompter TVPrompt Studio 22M auto-reverse da 22"
Teleprompter TVPrompt Studio 22M auto-reverse 22″
Teleprompter TVPrompt Light LE19M a luminosità standard con monitor auto-reverse da 19” per fotocamere medio-piccole
Teleprompter TVPrompt LE19M Light 450nit auto-reverse 19″
Teleprompter TVPrompt Studio 19MHB1 HB 1000nit auto-reverse 19"
Flexible Led Light
Teleprompter 19″
Teleprompter TVPrompt INBOX19HB 19" Stagepro Pair Presidential ad alta luminosità 1000nit
Teleprompter TVPrompt INBOX19HB 19″ Stagepro Pair Presidential 1000nit